Подивување: Тотален хаос

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Подивување: Тотален хаос

Дејвис Окој и неговиот најдобар другар, белата горила, се борат со чудовишта во големиот град.

Оригинален наслов: Rampage
Почеток на филмот: 12.04.2018
Траење на филмот: 109 Минути
Земја / година: USA/2018
Жанр: Акција, Авантура
Глумци: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman, Jake Lacy
Режија: Brad Peyton
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D
  • Дигитал 3D

Содржина

Приматологот Дејвис Окој има цврста, непоколеблива врска со Џорџ, неверојатно интелигентна горила за која се грижи од неговото раѓање. Но, откога еден експеримент ќе тргне во погрешна насока, го преобразува овој нежен мајмун во бесчувствително чудовиште. Како што овие чудовишта пустошат по цела Северна Америка уништувајќи се што им стои на пат, Окој се здружува со еден дискредитиран генетски инженер за да направат противотров со цел да го спаси страшното чудовиште коешто некогаш беше негов пријател.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.