Хотел Трансилванија 3: Одморите почнуваат

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Хотел Трансилванија 3: Одморите почнуваат

Чудовишното семејство заминува на одмор на луксузен монструозен брод, па Дракула може да оди на летен одмор и конечно да се одмори од својот хотел.

Оригинален наслов: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Почеток на филмот: 12.07.2018
Траење на филмот: 96 Минути
Земја / година: USA/2018
Жанр: Анимиран / цртан, Комедија
Глумци: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Genndy Tartakovsky
Режија: Genndy Tartakovsky
Дистрибутер: Continental Film doo
Возрасна Категорија: (6)

Достапна технологија

  • Дигитал 3D
  • Дигитал 2D

Содржина

Чудовишното семејство заминува на одмор на луксузен монструозен брод, па Дракула може да оди на летен одмор и конечно да се одмори од својот хотел. Патувањето се одвива нормално за групата на Дракула, вклучувајќи се во сите активности што ги нуди патувањето, од одбојка и луксузни екскурзии се дури до добивање тен од Mесечина. Но, одморот од соништата се претвора во кошмар кога Мавис сфаќа дека Дракула се заљубува во мистериозниот капетан на бродот, Ерика, која крие опасна тајна што може да ги уништи сите монструми.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.