Брзи и бесни 7

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Брзи и бесни 7

Декард Шо бара одмазда од Доминик Торето и неговата фамилија за смртта на неговиот брат.

Оригинален наслов: Furious 7
Почеток на филмот: 02.04.2015
Траење на филмот: 138 Минути
Земја / година: USA/2014
Жанр: Акција, Криминалистички
Глумци: Vin Diesel, Paul Walker, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Ludacris, Dwayne Johnson, Jason Statham
Режија: James Wan
Дистрибутер: United International Pictures
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Џемс Ван го режира ова поглавје од исклучително успешниот серијал кој ќе ги врати нашите омилените глумци. Нив ќе им се приклучат и интернационалните акциони ѕвезди како: Џејсон Стетан, Џимон Хансу, Тони Џа, Ронда Роузи, Натали Емануел и Курт Расел.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.