Брзи и бесни 8

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Брзи и бесни 8

Кога една мистериозна жена ќе го заведе Дом во светот на криминалот и тој ќе ги предаде своите најблиски, екипата е ставена на тест каков што не била никогаш до сега.

Оригинален наслов: Fast & Furious 8
Почеток на филмот: 13.04.2017
Траење на филмот: 139 Минути
Земја / година: USA/2017
Жанр: Акција
Глумци: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Charlize Theron, Jason Statham, Michelle Rodriguez
Режија: F. Gary Gray
Дистрибутер: Premium Film
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Откако Дом и Лети се на меден месец, Брајан и Миа се имаат повлечено од играта, а останатите членови се ослободени од обрските, тимот конечно се враќа во нормален живот. Но, кога мистериозна жена ќе го заведе Дом во светот на криминалот, тој не може да избега и ги предава оние кои што му се најблиски.
Од бреговите во Куба и улиците во Њујорк до заледените површини на артичкото Баренцово море, елитните сили ќе го поминат целиот свет за да го сопрат анархистот кој предизвикува хаос на светскатата сцена... и да го вратат човекот кој што ги направил семејство.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.