Автомобили 3

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Автомобили 3

Лајтнинг Меквин се обидува да докаже на новата генерација тркачки автомобили дека тоој сеуште е најдобриот тркач во светот.

Оригинален наслов: Cars 3
Почеток на филмот: 15.06.2017
Траење на филмот: 110 Минути
Земја / година: USA/2017
Жанр: Анимиран / цртан, Авантура, Комедија
Глумци: Armie Hammer, Owen Wilson, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cheech Marin
Режија: Brian Fee
Дистрибутер: 2i Film
Возрасна Категорија: (0)

Достапна технологија

  • Дигитал 3D
  • Дигитал 2D

Содржина

Засенет од новата генерација брзи тркачи автомобили, легендарниот Лајтнинг Меквин е оттурнат од спортот којшто најмногу го сака. За да се врати во игра, ќе му биде потребна помош од млад техничар со неговиот план за победа, инспириран од Чудесниот Хадсон Хорнет и неколку неочекувани пресврти. Докажувајќи дека #95 сеуште не е готов, тие ќе се тркаат во шампионатот на најголемата сцена, купот Принстон.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.