Бесен

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Бесен

Оскаровецот Расел Кроу е главната улога во најновиот психолошки трилер - Unhinged.

Оригинален наслов: Unhinged
Почеток на филмот: 25.02.2021
Траење на филмот: 91 Минути
Земја / година: USA/2020
Жанр: Трилер
Глумци: Russell Crowe, Jimmi Simpson, Gabriel Bateman, Caren Pistorius, Austin P. McKinzie
Режија: Derrick Borte
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Рејчел доцни на работа, кога случајно се среќава со странец на семафор. Наскоро, Рејчел и сите што ги сака се мета на човек кој се чувствува невидлив за светот и сака да ја научи на неколку смртоносни лекции, неговиот последен печат врз светот. Она што следи е опасна игра преку која се докажува дека никогаш не знаеш до кого возиш.

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.