Трансформери: Подем на ѕверовите

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Трансформери: Подем на ѕверовите

Оригинален наслов: Transformers: Rise of the Beasts
Почеток на филмот: 08.06.2023
Земја / година: USA/2023
Жанр: Акција, Авантура, Научна фантастика
Глумци: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Tobe Nwigwe, Peter Cullen, Ron Perlman
Режија: Steven Caple Jr.
Дистрибутер: Konstantin Film MKD DOOEL Skopje
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 3D
  • Дигитал 2D

Содржина

Дејствието на овој филм е сместено во 90тите.

Сите времиња за почеток

Cineplexx Skopje City Mall
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.