Неспојливи

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Неспојливи

Францускиот филм „Недопирливи“ од 2011-та година, оствари неверојатен успех во салите низ целиот свет, а оваа година ја гледаме римејк верзијата со добро познатите – Кевин Харт, Никол Кидман и Брајан Кранстон.

Оригинален наслов: The Upside
Почеток на филмот: 17.01.2019
Траење на филмот: 125 Минути
Земја / година: USA/2017
Жанр: Комедија, Драма
Глумци: Nicole Kidman, Bryan Cranston, Kevin Hart
Режија: Neil Burger
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Се работи за тотално различни луѓе кои доаѓаат од два различни света. Дел Скот, доаѓа од опасниот њујоршки кварт Бронкс и очајно се обидува да ги остави своите грешки позади себе. Филип Лакас е парализиран, депресивен милијардер, кој живее во луксузен пентхаус во Менхетен. Емотивен и полн со добар хумор, филмот збори за неочекуваното пријателство кое се појавува меѓу овие двајца потполни странци и како втората шанса може да биде најдобриот подарок кој некогаш сте го добиле.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.