Шпионот што ме откачи

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Шпионот што ме откачи

Одри и Морган се најдобри пријателки кои несвесно стануваат заплеткани во меѓународен заговор кога една од жените открива дека дечкото што ја откачило всушност е шпион.

Оригинален наслов: The Spy Who Dumped Me
Почеток на филмот: 09.08.2018
Траење на филмот: 118 Минути
Земја / година: USA/2018
Жанр: Комедија, Акција
Глумци: Mila Kunis, Sam Heughan, Kate McKinnon, Ivanna Sakhno
Режија: Susanna Fogel
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Одри (Мила Кунис) и Морган (Кејт Меккинон), две триесетгодишни најдобри пријателки во Лос Анџелес, неочекувано се впуштаат во меѓународен заговор кога поранешниот дечко на Одри се појавува во нивниот стан со тим од смртоносни атентатори. Изненадувајќи се дури и самите себеси, дуото скока во акција, во бегство низ цела Европа од атентаторите и сомнителниот но шармантен британски агент, бидејќи имаат план да го спасат светот.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.