Предатор

Рејтинг

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Предатор

Враќање на Предаторот, кој во почетокот на 1987 година за малку ќе го надмудреше најмоќниот човек на планетата - Арнолд Шварценегер. Триесет години подоцна ни доаѓа нова научно фантастична сага.

Оригинален наслов: The Predator
Почеток на филмот: 13.09.2018
Траење на филмот: 110 Минути
Земја / година: USA/2018
Жанр: Акција, Научна фантастика
Глумци: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn
Режија: Shane Black
Дистрибутер: MCF MKD Skopje
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 3D
  • Дигитал 2D

Содржина

Едно младо момче случајно доведува вонземјани на Земјата кога ќе најде далечински управувач на вселенски брод, за кој смета дека е играчка. Кратко потоа, повеќето смртоносни ловци во универзумот - Предатори - сега се помоќни, поинтелигентни и посмртоносни од кога и да било, генетички надградени со други видови на ДНК и повторно претставуваат закана за човештвото. Само тимот на поранешни војници и хемичари ќе може да го запре искоренувањето на човечкиот род.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Ваше мислење

Овде можете да оставите коментар

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.