Чувај ми го грбот 2

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Чувај ми го грбот 2

Оригинален наслов: Hitman's Wife's Bodyguard
Почеток на филмот: 24.06.2021
Траење на филмот: 118 Минути
Земја / година: USA, GBR/2019
Жанр: Акција, Комедија, Криминалистички
Глумци: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas, Morgan Freeman
Режија: Patrick Hughes
Дистрибутер: Premium Film
Возрасна Категорија:

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Телохранителот Мајкл Брајс го продолжува своето пријателство со платениот убиец Дариус Кинкејд додека се обидуваат да ја спасат Соња, жената на Дариус.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.