Пчеларот

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Пчеларот

Оригинален наслов: The Beekeeper
Почеток на филмот: 11.01.2024
Земја / година: USA, GBR/2024
Жанр: Акција, Трилер
Глумци: Jason Statham, Josh Hutcherson, Minnie Driver, Jeremy Irons, Emmy Raver-Lampman, Phylicia Rashad, Taylor James,
Режија: David Ayer
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Во „Пчеларот“, бруталната кампања на еден човек за одмазда ги презема националните влогови откако ќе се открие дека е поранешен оперативец на моќна и тајна организација позната како „Пчелари“.

Сите времиња за почеток

Cineplexx Skopje City Mall
Денес , Вто
Утре, Сре
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.