Бетмен

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Бетмен

Оригинален наслов: The Batman
Почеток на филмот: 03.03.2022
Земја / година: USA/2022
Жанр: Акција, Драма, Криминалистички
Глумци: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard
Режија: Matt Reeves
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Во својата втора година откако почнал да се бори со криминалот во Готам, Бетмен открива корупција која го поврзува и неговото семејство. Во исто време, тој се бори и со сериски убиец познат како Загатнувачот.

Сите времиња за почеток

Cineplexx Skopje City Mall
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.