Човек-пајак:Нема пат до дома

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Човек-пајак:Нема пат до дома

Оригинален наслов: Spider-Man: No Way Home
Почеток на филмот: 16.12.2021
Земја / година: USA/2021
Жанр: Акција, Авантура
Глумци: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon
Режија: Jon Watts
Дистрибутер: Con Film doo
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D
  • Дигитал 3D

Содржина

За прв пат во кино-историјата на Човекот-пајак, нашиот пријателски херој од соседството е без маска и не може да се справи со неговиот нормален живот и високиот ризик да се биде херој. Кога бара помош од Доктор Стрејнџ, влоговите стануваат уште поопасни, принудувајќи го да открие што навистина значи да се биде Човекот Пајак.

Сите времиња за почеток

Cineplexx Skopje City Mall
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.