Патување низ спомените

Патување низ спомените

Научник открива начин како повторно да го преживееш минатото и ја користи технологијата да ја најде својата одамна изгубена љубов.

Оригинален наслов: Reminiscence
Почеток на филмот: 19.08.2021
Година: 2021
Жанр: Акција, Романтичен / љубовен, Трилер
Глумци: Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Thandiwe Newton, Marina de Tavira, Daniel Wu
Режија: Lisa Joy
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Научник открива начин како повторно да го преживееш минатото и ја користи технологијата да ја најде својата одамна изгубена љубов.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.