Невозможна Мисија: Последици

Рејтинг

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Невозможна Мисија: Последици

Агентот Хант повторно ќе започне нова невозможна мисија , што уште еднаш ветува серија сцени што го одземаат здивот...

Оригинален наслов: Mission: Impossible - Fallout
Почеток на филмот: 26.07.2018
Траење на филмот: 148 Минути
Земја / година: USA/2018
Жанр: Акција, Авантура, Трилер
Глумци: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner
Режија: Christopher McQuarrie
Дистрибутер: Konstantin Film MKD DOOEL Skopje
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 3D
  • Дигитал 2D

Содржина

Во филмот Невозможна Мисија - Последици го затекнуваме Итан Хант(Том Круз) и неговиот тим (Алек Болдвин, Симон Пег, Винг Рејмс), заедно со некои познати сојузници (Ребека Фергусон, Мишел Монаган) во трка со времето, по што мисијата тргнува наопаку..

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Ваше мислење

Овде можете да оставите коментар

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.


Коментари на корисници

, 06.09.2018

фала богу што го гледав во кино, филмов е неверојатен!! акција е толку добро направена, толку добро е се снимено и режирано, прекрасна кинематографија... a каков неверојатен човек е Том Круз што и со 56 години уште сам ги снима овие опасни сцени, човеков е луд! филмовиве во оваа франшиза стануваат се подобри и подобри

прикажи повеќе прикажи помалку