Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

Оригинален наслов: Metallica: 72 Seasons – Global Premiere
Почеток на филмот: 13.04.2023
Земја / година: USA/2023
Жанр: Мјузикл, Документарен
Режија: Tim Saccenti
Дистрибутер: Trafalgar Releasing
Возрасна Категорија:

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Придружи се на глобалното Металика семејство на 13 април и заедно преслушајте го новиот албум! Биди меѓу првите што ќе го слушнат новиот албум 72 Seasons, еден ден пред да биде официјално објавен - во кино сала со одличен сараунд систем на звук. 72 Seasons е долгоочекуваниот 12 албум на бендот Металика. Глобалната премиера на 72 Seasons во кино ќе има ексклузивни интервјуа со бендот и видео записи за секоја песна од албумот. Ќе има и неколку изненадувања кои нема да сакате да ги пропуштите!

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.