Мадам Веб

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Мадам Веб

Оригинален наслов: Madame Web
Почеток на филмот: 15.02.2024
Земја / година: USA/2024
Жанр: Акција, Авантура, Трилер, Научна фантастика
Глумци: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Isabela Merced, Emma Roberts, Adam Scott, Tahar Rahim, Celeste O'Connor, Jill Hennessy
Режија: S.J. Clarkson
Дистрибутер: Con Film doo
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Касандра Веб е болничар од Њујорк, која почнува да покажува знаци на видовитост. Принудена да се соочи со откритијата за нејзиното минато, таа мора да заштити три млади жени од мистериозен противник кој сака нивна смрт.

Сите времиња за почеток

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.