М3ГАН

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

М3ГАН

Оригинален наслов: M3GAN
Почеток на филмот: 05.01.2023
Земја / година: USA/2023
Жанр: Хорор, Трилер, Научна фантастика
Глумци: Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Amie Donald
Режија: Gerard Johnstone
Дистрибутер: Premium Film
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

М3ГАН е чудо на вештачката интелигенција, жива кукла програмирана да биде најдобар придружник на детето и најголем сојузник на родителите. Дизајнирана од брилијантна роботичарка во компанија за играчки, Џема ( Алисон Вилијамс), М3ЕГАН може да слуша и гледа и учи додека станува пријател, учител, другар и заштитник, за детето за кое е поврзана. Кога Џема ненадејно станува старател на својата 8-годишна внука, Кеди ( Вајолет МекГроу), таа е несигурна и неспремна да биде родител. Под силен притисок на работа, Џема одлучува да го спои нејзиниот прототип од М3ГАН со Кеди во обид да ги реши двата проблеми - одлука која ќе има незамисливи последици.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.