Инспектор Сонце и клетвата на Црната вдовица

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Инспектор Сонце и клетвата на Црната вдовица

Оригинален наслов: Inspector Sun y la maldición de la viuda negra
Почеток на филмот: 09.11.2023
Траење на филмот: 88 Минути
Земја / година: ESP/2022
Жанр: Анимиран / цртан
Глумци: Jesur Barreda, Andrea Villaverde, Catherina Martinez
Режија: Julio Soto Gúrpide
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (6)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Сместен во светот на бубачките каде пајаците се полицајци, еден детектив се качува во воден авион кон Сан Франциско откако конечно го уапсил својот најголем непријател. На тој лет, се случува убиство кое ги вовлекува во еден заплет кој може да влијае и на светот на луѓето и на светот на бубачките.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.