Измамничките од Волстрит

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Измамничките од Волстрит

Филмот го прати планот за освета на две вработени во стриптиз клуб, кои ги здружуваат силите против мажите од Волстрит кои се нивни клиенти.

Оригинален наслов: Hustlers
Почеток на филмот: 12.09.2019
Траење на филмот: 110 Минути
Земја / година: USA/2019
Жанр: Комедија, Драма, Криминалистички
Глумци: Constance Wu, Jennifer Lopez, Julia Stiles, Keke Palmer, Lili Reinhart
Режија: Lorene Scafaria
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Филмот го прати планот за освета на две вработени во стриптиз клуб, кои ги здружуваат силите против мажите од Волстрит кои се нивни клиенти. Дејството на филмот е инспирирано од напис во Њујорк Магазин, кој излезе во 2016 година.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.