Баш супер!

Баш супер!

Оригинален наслов: Helt super
Почеток на филмот: 16.03.2023
Траење на филмот: 76 Минути
Земја / година: NOR/2022
Жанр: Анимација, Семеен
Глумци: Hennika Huuse, Tobias Santelmann, Kari Simonsen
Режија: Rasmus A. Sivertsen
Дистрибутер: MCF MKD Skopje
Возрасна Категорија: (0)

Достапна технологија

  • Синхронизиран
  • Дигитал 2D

Содржина

Не мора да си суперхерој за да бидеш супер. Хедвиг го намали костимот за суперхерој на тато, па сега веќе не може да биде супер-лав. Гејмерот Хедвиг е несмасен, но кога тато ќе го избере братучедот Адријан да биде следниот херој, Хедвиг мора да реагира.

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.