Чувари на галаксијата 3

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Чувари на галаксијата 3

Оригинален наслов: Guardians of the Galaxy Vol. 3
Почеток на филмот: 04.05.2023
Траење на филмот: 149 Минути
Земја / година: USA/2023
Жанр: Акција, Комедија, Авантура
Глумци: Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Dave Bautista, Elizabeth Debicki, Karen Gillan
Режија: James Gunn
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D
  • Дигитал 3D

Содржина

Сѐ уште тажен и гневен по смртта на Гамора, Питер Квил го собира неговиот тим да го одбранат универзумот а и еден од нив - мисија која може да биде крајот на Чуварите ако не се успешни.

Сите времиња за почеток

Cineplexx Skopje City Mall
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.