Фриленс

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Фриленс

Оригинален наслов: Freelance
Почеток на филмот: 02.11.2023
Земја / година: USA/2023
Жанр: Акција, Комедија
Глумци: John Cena, Alison Brie, Juan Pablo Raba, Alice Eve, Marton Csokas, Christian Slater
Режија: Pierre Morel
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија:

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.