Фатална

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Фатална

Оригинален наслов: Fatale
Почеток на филмот: 06.05.2021
Траење на филмот: 102 Минути
Земја / година: USA/2018
Жанр: Трилер
Глумци: Hilary Swank, Michael Ealy, Mike Colter, Geoffrey Owens
Режија: Deon Taylor
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Дерек Тајлер е поранешен кошаркар кој по завршувањето на кариерата изградил успешеа талент агенција која претставува црни атлети. Бракот на Дерек е нестабилен и се сомнева дека жена му го измамува. Тој го прави истото на служебно патување во Лас Вегас со случајна девојка. Неколку дена потоа, крадец му провалува во станот и од тука почнуваат сите проблеми за Дерек.

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.