Брзи и бесни: Хобс и Шо

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Брзи и бесни: Хобс и Шо

Агентот Лук Хобс и отфрлениот Декард Шо формираат неверојатен сојуз кога генетски надградениот негативец ја загрозува иднината на човештвото.

Оригинален наслов: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
Почеток на филмот: 01.08.2019
Траење на филмот: 134 Минути
Земја / година: USA/2019
Жанр: Акција, Авантура
Глумци: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren
Режија: David Leitch
Дистрибутер: Premium Film
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Агентот Лук Хобс и отфрлениот Декард Шо формираат неверојатен сојуз кога генетски надградениот негативец ја загрозува иднината на човештвото. Fast and Furious: Hobas and Shaw e претстојниот америкасни акционен филм во режија на Дејвид Леич, со Џејсон Стејтам и Двејн Џонсон во главните улоги. Во филмот глумат и Идрис Елба, Роман Реинс, Ванеса Кирби и Хелен Мирен.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.