Брзи и бесни 10

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Брзи и бесни 10

Оригинален наслов: Fast X
Почеток на филмот: 18.05.2023
Траење на филмот: 130 Минути
Земја / година: USA/2023
Жанр: Акција, Трилер
Глумци: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Jason Momoa, Rita Moreno
Режија: Louis Leterrier
Дистрибутер: Premium Film
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Во текот на многу мисии и наспроти невозможните шанси, Дом Торето (Вин Дизел) и неговото семејство го надмудриле, нервирале и го надминале секој непријател на нивниот пат. Сега, тие се соочуваат со најсмртоносниот противник со кој некогаш се соочиле: застрашувачка закана што произлегува од сенките на минатото, која е поттикната од крвната одмазда и кој е решен да го разбие ова семејство и да уништи сè -- и секого -- што Дом го сака, засекогаш.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.