Сите знаат

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Сите знаат

Приказната го следи Лоро кој патува со семејството од Буенос Аирес до родниот град во Шпанија на венчавката на својата сестра.

Оригинален наслов: Todos lo saben
Почеток на филмот: 24.01.2019
Траење на филмот: 132 Минути
Земја / година: FRA, ITA, ESP/2018
Жанр: Драма, Мистерија, Трилер
Глумци: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín
Режија: Asghar Farhadi
Дистрибутер: MCF MKD Skopje
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Приказната го следи Лоро кој патува со семејството од Буенос Аирес до родниот град во Шпанија на венчавката на својата сестра. На сред големата семејна прослава, нејзината ќерка е киднапирана. Во тешките денови кои следуваат, растат тензиите помеѓу членовите на семејството, а добро чуваните тајн и излегуваат на виделина.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.