Не грижи се драга

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Не грижи се драга

Оригинален наслов: Don't Worry Darling
Почеток на филмот: 22.09.2022
Земја / година: USA/2022
Жанр: Трилер
Глумци: Florence Pugh, Chris Pine, Harry Styles, Gemma Chan, Nick Kroll
Режија: Olivia Wilde
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Домаќинка од 1950-тите, која живее со својот сопруг во една експериментална утописка населба, започува да се грижи дека можеби неговата гламурозна компанија крие вознемирувачки тајни.

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.