Крид 3

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Крид 3

Оригинален наслов: Creed III
Почеток на филмот: 02.03.2023
Земја / година: USA/2023
Жанр: Акција, Драма, Спортски филм
Глумци: Tessa Thompson, Jonathan Majors, Michael B. Jordan, Florian Munteanu, Wood Harris
Режија: Michael B. Jordan
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Адонис напредува и во кариерата и во семејниот живот, но кога повторно ќе се појави неговиот пријател од детството и поранешно боксерско чудо, соочувањето меѓу нив двајца е повеќе од обична борба.

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.