Чарлиевите ангели

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Чарлиевите ангели

Оригинален наслов: Charlie's Angels
Почеток на филмот: 09.01.2020
Земја / година: USA/2019
Жанр: Акција, Авантура
Глумци: Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska, Djimon Hounsou, Noah Centineo
Режија: Elizabeth Banks
Дистрибутер: Continental Film doo
Возрасна Категорија:

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.