Брз како куршум

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Брз како куршум

Оригинален наслов: Bullet Train
Почеток на филмот: 04.08.2022
Земја / година: USA/2022
Жанр: Акција, Трилер
Глумци: Aaron Taylor-Johnson, Brad Pitt, Sandra Bullock, Zazie Beetz, Joey King
Режија: David Leitch
Дистрибутер: Con Film doo
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Пет платени убијци, се обидуваат да останат живи на брз воз откако дознаваат дека нивните задачи имаат едно нешто заедничко.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.