Бладшот

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Бладшот

Базиран на истоимениот стрип, Вин Дизел го глуми Реј Гарисон, војник кој е неодамна убиен во акција и оживеан како суперхеројот Бладшот од корпорацијата РСТ.

Оригинален наслов: Bloodshot
Почеток на филмот: 12.03.2020
Земја / година: USA/2020
Жанр: Акција, Драма, Фантазија
Глумци: Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell, Guy Pearce
Режија: David S. F. Wilson
Дистрибутер: Continental Film doo
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Со армија од нанотехнологија која тече низ неговите вени, тој е незапирлив - посилен од било кога и може да оздрави целосно во истиот момент. Но како што корпорацијата го контролира неговото тело, така тие ги контролираат неговиот ум и неговите сеќавања. Реј повеќе не знае што е реално, а што не е, но е на мисија да дознае.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.