Биби и Боби: Пролетна магија

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Биби и Боби: Пролетна магија

Оригинален наслов: Биби и Боби: Пролетна магија
Почеток на филмот: 20.05.2023
Траење на филмот: 30 Минути
Земја / година: MKD/2023
Жанр: Анимација, Авантура, Семеен
Глумци: Слаѓана Вујошевиќ; Сашко Коцев; Никола Ристановски; Дамјан Цветановски
Режија: Димитар Аризанов и Јосип Здравковски
Дистрибутер: Konstantin Film MKD DOOEL Skopje
Возрасна Категорија: (0)

Достапна технологија

  • Синхронизиран
  • Дигитал 2D

Содржина

Пристигна нова авантура со сказните на Биби и Боби. Исчезнати и заборавени волшебни животни. Магични предмети кои имаат сила да разбудат пролет. Нови другарчиња и пријателчиња во нашата најнова хипер-суперултра-мегатурбо-гига мноооогу возбудлива прошетка низ нашата убава Македонија. Јееј. Јипи рипи!

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.