Прекрасна венчавка

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Прекрасна венчавка

Оригинален наслов: Beautiful Wedding
Почеток на филмот: 25.01.2024
Земја / година: USA/2024
Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен
Глумци: Dylan Sprouse, Virginia Gardner, Rob Estes, Génesis Estévez, Libe Barer, Austin North, Neil Bishop
Режија: Roger Kumble
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Откако Аби и Тревис се журкаат во Лас Вегас, дознаваат дека се венчани. Тргнуваат во Мексико на меден месец со нивното семејство и со нивните пријатели.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.