Барб и Стар на пат за Виста дел Мар

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Барб и Стар на пат за Виста дел Мар

Оригинален наслов: Barb and Star go to Vista del Mar
Почеток на филмот: 15.04.2021
Траење на филмот: 107 Минути
Земја / година: USA/2019
Жанр: Комедија
Глумци: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan, Damon Wayans Jr.
Режија: Josh Greenbaum
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Најдобрите другарки Барб и Стар, за прв пат во својот живот решаваат да го напуштат својот мал град и да тргнат на авантурата на нивниот живот во Виста дел Мар.

Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.