Лоши времиња во Ел Ројал

Рејтинг

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

Лоши времиња во Ел Ројал

Ел Ројал е хотел полн со мистерија и тајни, уништено место на реката Тахо, на границата помеѓу двете држави Калифорнија и Невада.

Оригинален наслов: Bad Times at the El Royale
Почеток на филмот: 11.10.2018
Траење на филмот: 145 Минути
Земја / година: USA/2018
Жанр: Трилер
Глумци: Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm, Chris Hemsworth
Режија: Drew Goddard
Дистрибутер: MCF MKD Skopje
Возрасна Категорија: (16)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Дејството на филмот се случува во хотелот Ел Ројал, каде што престојуваат седум странци со мистериозни тајни. За време на една судбоносна ноќ, секој ќе има последна шанса да го откупи... пред сè да отиде во пеколот.... Џеф Бриџис, Крис Хемсворт, Џон Хем, Дакота Џонсон и Синтија Ериво се одличната актерска екипа во филмот "Лоши времиња во Ел Ројал".

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Ваше мислење

Овде можете да оставите коментар

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.