BTS: Yet to come in cinemas

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

BTS: Yet to come in cinemas

Оригинален наслов: BTS: Yet to Come in Cinemas
Почеток на филмот: 01.02.2023
Земја / година: KOR/2022
Жанр: Концерт
Глумци: Jung Kook, SUGA, j-hope, V, Jin, Jimin, RM
Режија: Yoon Dong Oh
Возрасна Категорија:

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Погледајте ги новите улоги од блиску и потполно нов преглед на цел концерт, БТС „Најдоброто допрва доаѓа“ во Бусан. Ги содржи хитовите од целата кариера на групата, вклучувајќи и „Динамит“, „Путер“ и „Идол“, плус првото концертно изведување на „Run BTS“ од последниот албум „Доказ“. Се гледаме во кината низ цел свет во овој магичен момент. Ајде да се забавуваме!

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.