BTS World Tour Love Yourself

BTS World Tour Love Yourself

Снимен на олимпискиот стадион во Сеул, најбараниот концерт за 2018-та година, BTS WORLD TOUR LOVE YOURSELF, пристигнува на големото платно во Cineplexx.

Оригинален наслов: BTS Love Yourself Tour
Почеток на филмот: 26.01.2019
Година: 2018
Жанр: Концерт
Дистрибутер: Cikanek management
Возрасна Категорија:

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Ова е настан кој ќе ги собере фановите на најпознатиот седумчлен бенд и заедно со нив, ќе го прослават успехот кој го постигнаа низ целиот свет, без никакви препреки. Од врвните настапи, до начинот на кој комуницираат со своите фанови, БТС стана глобален феномен уште од нивното деби во 2013-та година. За кратко време мобилизираа милион фанови ширум целиот свет, се наоѓаат на врвот на светските листи и се сопственици на голем број престижни музички награди.

Сите времиња за почеток

Нема проекции за избраното.
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.