Само не ти

Само не ти

Оригинален наслов: Anyone But You
Почеток на филмот: 28.12.2023
Земја / година: USA/2023
Жанр: Комедија
Глумци: Sydney Sweeney, Glen Powell, Alexandra Shipp, Darren Barnet, Bryan Brown, Joe Davidson
Режија: Will Gluck
Дистрибутер: Con Film doo
Возрасна Категорија: (12)

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

По неверојатен прв дејт, привлечноста меѓу Бен и Беа брзо се оладува, се додека не се најдат случајно во Австралија, на свадба кај пријатели. И го прават она што сите зрели луѓе би го направиле - се преправаат дека се пар.

Сите времиња за почеток

Cineplexx Skopje City Mall
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.