После сѐ: Засекогаш среќни

Рејтинг

Ѕвезди

ѕвезди,

Никој нема дадено коментар за филмот.
Бидете први!

После сѐ: Засекогаш среќни

Оригинален наслов: After Ever Happy
Почеток на филмот: 25.08.2022
Земја / година: USA/2022
Жанр: Драма, Романтичен / љубовен
Глумци: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Louise Lombard, Rob Estes, Chance Perdomo
Режија: Castille Landon
Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution
Возрасна Категорија:

Достапна технологија

  • Дигитал 2D

Содржина

Шокантно сознание за семејствата на парот испливуива на површина и двајцата љубовници сфаќаат дека не се толку различни еден од друг. Теса не е веќе слатката, едноставната и добрата девојка која што беше кога го запозна Хардин, исто ко што и Хардин повеќе не е суровото и нерасположено момче во кое се заљуби Теса.

Сите времиња за почеток

Cineplexx Skopje City Mall
Купете онлајн, Резервација Купете онлајн, Нема резервација Купување само на лице место Не може да се резервира

Оцена

Тука може да ја оставите Вашата лична оценка за филмот.

За да ја користите оваа функција мора да се пријавите.Доколку се немате регистрирано, регистрирајте се тука.