Трејлери

Трејлери на неделата

Дедпул 2

Акција, Фантазија | Минути

Почеток на филмската проекција: 17.05.2018

Глумци: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Josh Brolin, Brianna Hildebrand

По преживеаниот фатален напад од говеда, унаказениот шеф на кафитеријата (Вејд Вилсон) се труди да го оствари својот сон и да стане најзгодниот шанкер во Мејбери, а истовремено мора да научи да живее со изгубеното сетило за вкус.

повеќе трејлери

Нареди :
Баш сум убава Трејлер 1
31.05.2018 Комедија Детали за филмот
Дедпул 2 Трејлер 1
17.05.2018 Акција, Фантазија Детали за филмот
Исцелител Трејлер 1
20.11.2017 Комедија, Драма Детали за филмот
Лео да Винчи: Мисија Мона Лиза Трејлер 1
19.04.2018 Анимиран / цртан, Авантура, Биографски Детали за филмот
Мраз Трејлер 1
10.05.2018 Драма, Музички, Романтичен / љубовен Детали за филмот
Неверојатната приказна за џиновската круша Трејлер 1
03.05.2018 Анимиран / цртан Детали за филмот
Одмаздници: Војна на бесконечноста Трејлер 1
26.04.2018 Акција Детали за филмот
Подивување: Тотален хаос Трејлер 1
12.04.2018 Акција, Авантура Детали за филмот
Последна желба Трејлер 1
03.05.2018 Акција, Драма Детали за филмот
Соло: Приказна од Војна на ѕвездите Трејлер 1
24.05.2018 Научна фантастика, Авантура, Фантазија Детали за филмот
Такси 5 Трејлер 1
19.04.2018 Акција, Авантура Детали за филмот
Тивко место Трејлер 1
05.04.2018 Хорор, Трилер Детали за филмот
Украдената принцеза Трејлер 1
03.05.2018 Анимиран / цртан, Фантазија, Комедија Детали за филмот
Шерлок Гномс Трејлер 1
05.04.2018 Анимиран / цртан, Комедија Детали за филмот