Ден на вљубените

14.02 - 18.02

Овековечи го секој романтичен момент!

Фоткај се во Cineplexx специјалната поставка и освои Спа третман во Хотел Александар Палас, романтична вечера за двајца во Хотел Senigallia и други подароци.

Ден на вљубените

Ви подготвивме одлични изненадувања и подароци на Денот на Вљубените!
Фотографирајте се во специјалната поставка во фоајето на Cineplexx, споделете ја јавно фотографијата на својот Facebook, Instagram или Twitter профил со хаштаг #cineplexxденнављубените, а оние најкреативните ги очекуваат одлични подароци.
Добиј Спа третман за двајца во Спа центарот на Хотел Александар Палас, романтична вечера за двајца во ресторан на Хотел Senigallia и други подароци.

Акцијата трае од 14.02 (среда) до 18.02 (недела). Добитниците ќе бидат прогласени на 20. февруари.

За уште посовршен Ден на вљубените ќе се погрижат нашите соработници на настанот - Lindt со прекрасни слатки изненадувања, Polleo Sport за поенергична вечер, Avon со своите производи и Jägermeister.

Ги чекаме романтичните парови во Cineplexx!