Ladies Night

Afterwork Ladies Night

21. Декември во 17:30 - 19:30 часот

За крај на годината, ви подготвивме одлична петочна дружба по работа.

Нема програма за архивираниот настан

ДЕТАЛИ

За секој посетител, Стоби Винарија подготвија дегустација од нивните најдобри вина.
Биоксин Македонија ќе подели тестери за сите посетители, а најсреќните 10 ќе си добијат подарок во сала.
Пупа Милано ќе бидат задолжени за шминкање во фоаје, а во сала, 10 најсреќни ќе ги израдуваат со пакет производи.
Литература.Мк обезбедува 5 Blind Date книги за најсреќните девојки во сала.
За забавна атмосфера ќе се погрижи нашиот диџеј.

Соберете ги колешките и другарките и се гледаме во кино.

Билетите се веќе пуштени во продажба!

Сега или никогаш

Филмот ја прати Маја (Џенифер Лопез) која се занимава со трговија, и која потполно ги менува своите навики и начин на живот како би докажала дека титулата и дипломата не се пресудни ако сакаме да успееме во животот.

Cineplexx Skopje City Mall:

Нема програма за архивираниот настан

Сега или никогаш