Ladies Night

LADIES NIGHT ВО CINEPLEXX!

8. февруари во 19:00 часот

Драги дами, ви го претставуваме најголемиот Ladies Night во Cineplexx!

Подгответе се за најлудата и најсекси дружба со г-дин Греј.

Нема програма за архивираниот настан

Ladies Night во Cineplexx!

Драги дами, ви го претставуваме најголемиот Ladies Night во Cineplexx!
Подгответе се за најлудата и најсекси дружба со г-дин Греј.

Само за вас подготвивме незаборавно дружење со специјална програма, забава и подароци:
- Освежително добредојде за секоја дама со Сковин пенливо вино
- Прочитајте ги актуелните содржини на списанието за жени Портрет
- Пробајте го неверојатниот Crush coffee face & body scrub и добијте и ваучер со 10% попуст
- Подарок Penti хулахопки од Sara Fashion
- Зачини ја вечерта со Durex
- Подароци и изненадувања од Anabella Beauty Spot
- Подароци и изненадувања од Avon

Во фоајето на Cineplexx овековечи го овој момент вреден за паметење со специјална фото акција...сите дами таа вечер ги очекува несекојдневна поставка.
Дали сте подготвени за прв пат да влезете во темната соба на Кристијан Греј и лудо да се забавувате? Sexy Shop Valijant ќе се погрижи за ова незаборавно искуство.

Билетите се пуштени во продажба, секако побрзајте и осигурајте си ги вашите места бидејќи оваа дружба не се пропушта!Педесет нијанси ослободени

Џејмс Дорнан и и Дакота Џонсон се враќаат како Кристијан Греј и Анастасија Стил во Педесет нијанси ослободени, третиот дел базиран на светскиот бестселер „Педесет нијанси”. Продолжението на настаните започнати со блокбастерите во 2015 и 2017 кои заработија речиси 950 милиони долари низ светот, новата поставка доаѓа за Денот на вљубените 2018.

Cineplexx Skopje City Mall:

Нема програма за архивираниот настан

Педесет нијанси ослободени